Nabízené fotografické služby:

  • Firemní focení – portréty managementu a zaměstnanců

Jste firma, která je ambiciózní, má styl, vkus, má za sebou nějaké úspěchy a další ji rozhodně čekají? Jste firma, která právě začíná a chce ukázat, že ostatní hráči na trhu s Vámi mají rozhodně počítat? Chcete nebo potřebujete se presentovat?

Jste na správném místě. Poskytuji focení business portrétů Vaší společnosti a zaměstnanců přímo v sídle Vaší společnosti s mobilním fotoateliérem. Na místě budou fotografie pořízeny, poté proběhne selekce a už do několika hodin je možnost mít nové fotografie v rukou.

Čekejte profesionální přístup a nejvyšší kvalitu služeb.

  • Foto proměny

Mám ráda, když mi někdo řekne, že mi to sluší, že mám dobrý vlasy, ohoz, že se hezky směju, jsem dobře namalovaná atd. I když nikde neříkám, že mi to dělá dobře, stejně to chci slyšet. Když budu úplně upřímná, taky mi trochu dělá dobře, když vidím, že mi to trochu kámošky závidí a trochu žárlí. Ráda se cejtim sexy a je fain když mi to dávají ostatní najevo.

Holt ne každý máme to štěstí, že se probudíme a jsme nádherní. Prostě to chce nějakou tu péči. Někdo nemá ten talent da Vinciho ruky aby se dokázal perfektně namalovat. Není se vůbec za co stydět. Máme jiné přednosti!!! Dyť je to nádherný se nechat se hýčkat, zkrášlovat a cejtit se jako, že já jsem ten V.I.P.

Klára

Vložte se do rukou těch nejlepších profesionálních vizážistek a kadeřnic a dopřejte si nejen cítit se, ale BÝT sexy.

  •  Fotografie exteriérů a interiérů

 Fotografování není jen o focení lidské krásy. Fotograf se snaží zachytit nějaké charisma, nějakou tu duši, kterou ať už člověk či věc vyzařuje. Ano věci mají taky duši, nějakou historii, zkušenosti a rozhodně si zaslouží vypadat skvěle.

Při prodeji svého baráčku sháníme fotku, která nám ten barák prostě prodá! Chceme ukázat, že naše firma je nejen schopná, kvalitní a spolehlivá, ale také má styl, vkus, gracii a štábní kulturu.

Prezentujte své domy, byty, kanceláře v tom nejlepším světle!

  • Fotograf na vaše svatby

 Jedna z nejkrásnějších a nejradostnějších událostí v našich životech. Mohlo by se zdát, že není úplně tak nutné tuto událost fotit, jelikož si myslíme, že vzpomínky na ni utkví v naší paměti na věky věků. Tyto vzpomínky bohužel časem splývají, rozmazávají a některé detaily mizí. Neuvěřitelná škoda.

O vzpomínky se prostě musíme dělit s našimi přáteli, dalšími generacemi a generacemi našich generací. Nechte si to zaznamenat!!

Všichni přejeme aby naše svatba byla dokonalá. Já svoji práci v jakékoliv okolnosti neberu na lehkou váhu. Nedovolím aby moje úloha v této památné události něco zkazila a zařídím aby fotky byli více než dokonalé.

  • Foto reportáže

Uchovejte si jedinečné vzpomínky z Vašich akcí na fotografiích! Vyfotografuji pro vás fotoreportáž z koncertu, festivalu, firemní akce, dětské oslavy či večírku. V reportážní fotografii rozhodují zkušenosti a empatie fotografa – musí být ve správný okamžik na správném místě. Zachytit akci, výraz, momentku i dojem z události není snadné. Nafotil jsem mnoho reportáží  a budu rád když k nim přidám i tu vaši.

 

  • Retuš a digitální postprodukce fotografií

Věnuji se retuším portrétních, reklamních, svatebních a jiných fotografií. 

 

  • Individuální fotokurzy a workshopy

Individuální workshopy v programu Adobe Photoshop ( osobně nebo on - line)

Individuální fotokurzy pro začátečníky i pokročilé.

 Ceny zašlu na vyžádání na email:

  •  

Služby vizážistky a stylistky ...... 700 - 3.500,- Kč dle náročnosti.

 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE:

Celodenní focení vaší svatby:

Přípravy, obřad, portrétní fotografie novomanželů, hostina, večírek.

Doba trvání cca 11 hodin.

Upravené fotografie v plném rozlišení na USB klíčence nebo nasdílené na webový portál.

Cena: 25.000,- Kč

Půldenní focení:

Obřad, portrétní fotografie novomanželů, hostina.

Doba trvání cca 5 hodin.

Upravené fotografie v plném rozlišení USB klíčence nebo nasdílené na webový portál.

Cena: 15.000,- Kč

Základní focení:

Obřad, portrétní fotografie novomanželů.

Doba trvání cca 2 hodiny.

Upravené fotografie v plném rozlišení USB klíčence nebo nasdílené na webový portál.

 

Cena: 9.900,- Kč

Doplňující informace:

Za každou hodinu nad rámec balíčku účtuji 1.500 Kč/hod.

Je možné připravit výběr fotografii přímo na místě konání a v případě přítomnosti projekce se fotografie mohou rovnou promítat. Velice oblíbené u svatebčanů.

Doprava:

Praha v ceně.

Ostatní 5 Kč/km

Pokud máte jinou představu o tom, co byste během svého svatebního dne chtěli zachytit, kontaktujte mě na info@smikmatorphoto.com a sestavím Vám nabídku podle vašich představ a přání.

 

MILUJI TĚ, DĚKUJI TI, PROSÍM ODPUST MI, OMLOUVÁM SE...