Hankook 12H EPILOG BRNO

Začíná nám dlouhý závod, který trvá 24 hodin Té noci mám neklidné spaní, často se probouzím, kontroluji telefon a znovu usínám, když znenadání zvoní budík. 3:30, matně vzpomínám, kde jsem a co mám dělat, vzdávám to. Odkládám. 3:50, zvoní znovu, těžkopádně se zvedám a přemýšlím... Oblékám se,… chcete vědět víc?

Ferrari 458 Spider

Dokonalost z Itálie - Ferrari 458 Spider Seznámení Poprvé byl tento model představen na frankfurtském autosalonu v roce 2009 s označením Italia a nahradil tak legendární F430. Do dnešního dne má kromě svého nástupce (488 GTB) i několik modelových provedení (kabriolet Spider, odlehčená Speciale… chcete vědět víc?

Bentley Continental GT Titan

Bentley Continental GT Continental GT je přelomovým modelem anglické automobilky Bentley. Tento model vznikl po 70 leté odmlce a není tajemstvím, že za jeho zrodem stál koncern VW. Na vývoj vozu padlo přes 500 milionů liber a automobil byl navržen tak, aby splňoval všechnu historickou ideologii… chcete vědět víc?

Focení dětí, dětiček, prostě Vašich miláčků...

Dnes si povíme, jak probíhá focení vašich milovaných potomků. Na úplném začátku je potřeba vymyslet, zda chcete mít svá dítka zachycená v prostředí, kde vyrůstají (Váš domov) nebo na jejich oblíbeném hřišti a nebo zvolit variantu v ateliéru. Dle mých zkušeností je nejlepší vybrat prostředí, kde… chcete vědět víc?

ÚPRAVA FOTEK Z MOBILNÍCH TELEFONU

Upravujeme snadno a rychle pomocí mobilu. Ahoj dnes se podíváme na mnou nejpoužívanější appku na úpravu fotek na mobilním telefonu. Je to rychlé a myslím že se dá docílit zajímavého výsledku. Jedná se o aplikaci SNAPSEED Seller: Google, Inc. © 2012 Google Inc. ( je to aplikace ZDARMA, kterou si… chcete vědět víc?

Jak využít dlouhou expozici

Jak vytvořit světelný nápis na fotografiích Ahoj dnes přináším malý návod na to, jak oživit fotografie například z dovolené.  Když začneme s kamarády malovat do tmy vždy čekáme co zajímavého se objeví na obrazovce fotoaparátu. Zabavte se i vy :-)  Na konec článku přidám ještě pár fotek. Co… chcete vědět víc?