Nabízené fotografické služby:

  • Firemní focení – portréty managementu a zaměstnanců

Jste firma, která je ambiciózní, má styl, vkus, má za sebou nějaké úspěchy a další ji rozhodně čekají? Jste firma, která právě začíná a chce ukázat, že ostatní hráči na trhu s Vámi mají rozhodně počítat? Chcete nebo potřebujete se presentovat?

Jste na správném místě. Poskytuji focení business portrétů Vaší společnosti a zaměstnanců přímo v sídle Vaší společnosti s mobilním fotoateliérem. Na místě budou fotografie pořízeny, poté proběhne selekce a už do několika hodin je možnost mít nové fotografie v rukou.

Čekejte profesionální přístup a nejvyšší kvalitu služeb.

  •  Fotografie exteriérů a interiérů

 Fotografování není jen o focení lidské krásy. Fotograf se snaží zachytit nějaké charisma, nějakou tu duši, kterou ať už člověk či věc vyzařuje. Ano věci mají taky duši, nějakou historii, zkušenosti a rozhodně si zaslouží vypadat skvěle.

Při prodeji svého baráčku sháníme fotku, která nám ten barák prostě prodá! Chceme ukázat, že naše firma je nejen schopná, kvalitní a spolehlivá, ale také má styl, vkus, gracii a štábní kulturu.

Prezentujte své domy, byty, kanceláře v tom nejlepším světle!

  • Foto reportáže

Uchovejte si jedinečné vzpomínky z Vašich akcí na fotografiích! Vyfotografuji pro vás fotoreportáž z koncertu, festivalu, firemní akce, dětské oslavy či večírku. V reportážní fotografii rozhodují zkušenosti a empatie fotografa – musí být ve správný okamžik na správném místě. Zachytit akci, výraz, momentku i dojem z události není snadné. Nafotil jsem mnoho reportáží  a budu rád když k nim přidám i tu vaši.

 

  • Retuš a digitální postprodukce fotografií

Věnuji se retuším reklamních i ostatních fotografií. 

 

  • Individuální fotokurzy a workshopy

Individuální workshopy v programu Adobe Photoshop ( osobně nebo on - line)

Individuální fotokurzy pro začátečníky i pokročilé.

 Ceny zašlu na vyžádání na email:

MILUJI TĚ, DĚKUJI TI, PROSÍM ODPUST MI, OMLOUVÁM SE...